رفتن به بالا

سایت خبری ، تحلیلی ، سیاسی ، اجتماعی ، ورزشی و فرهنگی هرمزگان

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


 • چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶
 • الأربعاء ۲۷ محرم ۱۴۳۹
 • 2017 Wednesday 18 October
  بندر لنگه Fog
  ٢۶(°C)
  وزش باد ٧(mph)
  فشار ٢٩.٧۵(in)
  محدوده دید ٢.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢٩.٧۵(in)
اوقات شرعی

 • پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۲:۱۸
 • کد خبر : 18979
 • ویژه
 • چاپ خبر : حضور اعضای شورای شهر بندرلنگه در منطقه پنجم دریایی سپاه +عکس

در این نشست درباره ی مباحث پیرامون همکاری و تعامل هر چه بیشتر بین شهرداری و شورای اسلامی شهر بندرلنگه و منطقه پنجم دریایی سپاه نیز گفتگو شد

به گزارش لنگه نیوز اعضای شورای شهر بندرلنگه به مناسبت روز پاسدار با حضور در دفتر فرمانده منطقه پنجم دریایی سپاه این روز را به تمامی اعضا و خانواده ی بزرگ سپاه تبریک گفتند.در این جلسه پیرامون همکاری های مشترک جهت پیشرفت شهرستان بندرلنگه نیز گفتگو شد.

محمود شریفی رئیس شورای شهر بندرلنگه در گفتگو با لنگه نیوز درباره ی تشریح این نشست گفت : بدون تردید نقش سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس و حضور آنان در نبرد حق علیه باطل همراه با دلیرمردان ارتشی و سایر نیروهای مسلح را نمی‌توان به فراموشی سپرد و امروز این نهاد انقلابی به عنوان یکی از ارکان مهم دفاعی نظام اسلامی در سایه رهبری‌های مدبرانه فرماندهی معظم کل قوا با اقتدار و آگاهی در حفظ و صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی در برابر زیاده‌خواهی زورگویان عالم و استکبار جهانی تلاشی تحسین برانگیز را به نمایش گذارده‌اند.

وی افزود : اعضای شورای شهر بندرلنگه نیز بر حسب وظیفه با حضور در دفتر سردار عظمایی ، این روز را تبریک و از زحمات ایشان تقدیر نمودند.

رئیس شورای شهر بندرلنگه ادامه داد : در این نشست درباره ی مباحث پیرامون همکاری و تعامل هر چه بیشتر بین شهرداری و شورای اسلامی شهر بندرلنگه و منطقه پنجم دریایی سپاه نیز گفتگو شد.

محمود شریفی از جمله پروژه های در دست اقدام اعضای شورای شهر را بلوار ساحلی ، اسکله ی تفریحی ، جمع آوری مخروبه های سطح شهر ، پلاژ بانوان و همچنین پروژه ی ساحل صدف عنوان کرد و افزود : امیدواریم بتوانیم با همکاری منطقه ی پنجم دریایی سپاه برخی از مشکلات سخت افزاری را رفع نماییم.

سردار عظمایی نیز در این نشست با اعلام اینکه همواره یکی از اهداف دشمنان انقلاب اسلامی ، ایجاد نارضایتی در بین مردم بوده است گفت : منطقه ی پنجم نیروی دریایی سپاه آماده همکاری و تعامل با مجموعه شورای شهر و شهرداری بندرلنگه برای خدمت رسانی هر چه بهتر به شهروندان است.
اخبار مرتبطجديدترين خبرها